Ubezpieczenia firmowe

Każdy, kto zdecydował się na założenie i prowadzenie własnej firmy wie, że nie jest łatwo wypłynąć na szerokie wody. Potrzeba nie lada odwagi, determinacji i szerokiej wiedzy, żeby przejąć ster we własne ręce i umiejętnie poprowadzić swój statek do celu. Doradcy finansowi finances FOR YOU zwrócą Twoją uwagę na najważniejsze aspekty związane z Twoją działalnością i sprawią, że poczujesz się bezpiecznie na drodze do sukcesu.

W ramach ubezpieczenia firm zabezpieczysz majątek od pożaru i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, a swoich pracowników obejmiesz ochroną w ramach ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo, możesz zabezpieczyć firmę  przed roszczeniami osób trzecich oraz utratą płynności finansowej.

W sytuacji, gdy potrzebujesz środków na zwiększenie lub utrzymanie wartości majątku trwałego swojej firmy dobrym rozwiązaniem może okazać się kredyt inwestycyjny. My pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności i spełnić wymogi banku. Nasi doradcy finansowi wspólnie z Tobą zastanowią się także czy kredyt inwestycyjny jest rzeczywiście najlepszym wyjściem z sytuacji. Czasami, inne instrumenty finansowe mogą okazać się bowiem bardziej korzystne dla Twojej firmy.